Sposób na odpowiednią pielęgnację włosów zniszczonych – Radia Shampoo i Radia Conditioner

Sposób na odpowiednią pielęgnację włosów zniszczonych – Radia Shampoo i Radia Conditioner
Rate this post

Problem zniszczonych włosów dotyczy wielu osób, spośród których największą grupę stanowią jednak kobiety. Przesadne „dbanie” o włosy może niestety przynieść skutek odwrotny. Chcąc dobrze wyglądać używamy w nadmiarze suszarek, lokówek i prostownic. Pielęgnujemy włosy niewłaściwymi preparatami, narażamy je na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i nie tylko. Włosy tymczasem wymagają niezwykle dokładnej, odpowiednio zastosowanej pielęgnacji, o każdej porze roku, w przypadku każdej ich długości, czy gęstości.

radia-shampoo

Rewolucyjnym rozwiązaniem na rynku okazał się szampon Radia Shampoo przeznaczony właśnie do włosów zniszczonych. Oparty na innowacyjnej formule, niemalże od razu zyskał spore grono swoich zwolenników. Radia Shampoo to efekt wieloletnich badań i prac legendarnego laboratorium DS Laboratories, które wypuściło już na rynek inne, pielęgnacyjne preparaty do włosów, cieszące się bardzo dobrą opinią. Działanie szamponu Radia polega przede wszystkim na oczyszczaniu włosów w wyniku usuwania nagromadzonych substancji chemicznych – mowa tu przede wszystkim o pozostałościach po innych szamponach, farbach, czy lakierach, które nadal znajdują się na włosach, prowadząc do ich dalszego niszczenia. Radia Shampoo usuwa z włosów miedź, wapno, silikon, polimery, związki kationowe, czy inne substancje, których działanie wpływa bardzo negatywnie zarówno na wygląd, jak i na kondycję naszych włosów. Jest to jeden z najnowszych i rewolucyjnych zarazem produktów o tak innowacyjnym działaniu.

Regularne stosowanie szamponu, traktowanego jako codzienny środek pielęgnacyjny, daje najlepsze efekty. Radia Shampoo to produkt bezpieczny, stworzony przez jedną z najlepszych i najbardziej cenionych w świecie kosmetycznym firm. Dzięki eliminacji substancji, które pozostają na naszych włosach po zastosowanych wcześniej farbowaniach, czy innych zabiegach, możliwe jest rozjaśnienie oraz zmiękczenie włosów, które prowadzi w efekcie do poprawy wyglądu i kondycji włosów. Dodatkowym atutem szamponu, co zresztą podkreśla też jego producent, jest zastosowana w nim tak zwana technologia nanosomowa, która zapewnia lepsze wchłanianie oraz dystrybucję składników w głąb skóry.

Uzupełnieniem szamponu, a tym samym kuracji zniszczczonych włosów, jest odżywka z tej samej serii, o nazwie Radia Conditioner. Odżywka stosowana jest przede wszystkim w ramach poprawy wyglądu oraz kondycji włosów zniszczonych, ale także w celu ułatwienia ich rozczesywania i układania. Celem odżywki, podobnie jak w przypadku szamponu Radia, jest rozjaśnienie i zmiękczenie włosów, prowadzące do odzyskania ich naturalnego wyglądu. Radia Conditioner chroni włosy przed wspomnianymi wcześniej szkodliwymi substancjami, które gromadzą się na włosach, a które stanowią podstawowy skład różnego rodzaju produktów do włosów. W odżywce zawarte są skłaniki odpowiedzialne za nawilżanie skóry głowy oraz odbudowę mieszków włosowych. Najlepsze efekty kuracji są możliwe przy jednoczesnym stosowaniu szamponu oraz odżywki.

radia-conditioner

Szczerze powiedziawszy nie miałam jeszcze okazji stosować prezentowanych tutaj produktów, głównie dlatego, że nie dotyczy mnie problem włosów zniszczonych. Stosuje je natomiast moja koleżanka, która do niedawna jeszcze regularnie farbowała włosy, teraz natomiast chce powrócić do ich naturalnego koloru. Jej zdaniem, a także w opinii innych osób, stosujących kurację Radia, produkty te są warte polecenia. Pierwsze zmiany widoczne są już po kilku użyciach. Na najbardziej satysfakcjonujące efekty trzeba jednak poczekać.

Jaka jest cena kuracji? Trzeba przyznać, że produkty te nie należą do najtańszych. Warto jednak podkreślić, że są to preparaty profesjonalne i do niedawna jeszcze były skierowane tylko i wyłącznie do klientów renomowanych amerykańskich salonów SPA. Ciekawą ofertę promocyjną szamponu można znaleźć TUTAJ, a odżywki TUTAJ – warto podkreślić, że w obu tych ofertach obowiązuje 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, w przypadku, jeżeli dany produkt nie spełni naszych oczekiwań.

 

Reply