Skinception Argan Oil – zbawienie nie tylko dla włosów

Skinception Argan Oil – zbawienie nie tylko dla włosów
Rate this post

Dziś o produkcie pielęgnującym włosy, ale nie tylko… Na Skinception Argan Oil natrafiłam zupełnie przypadkiem, poszukując preparatów przeznaczonych do włosów z problemami, a ściślej rzecz ujmując: do włosów przetłuszczających się. Z problemem tym zmagam się od wielu lat i próbowałam już chyba wszystkiego. Żaden produkt nie okazał się jednak w pełni zadowalający. Nie miałam jeszcze okazji wypróbować Skinception Argan Oil – jestem przed jego zakupem. Najpierw postanowiłam poszukać cennych informacji na jego temat, a także opinii osób, które miały okazję go stosować.

Czym jest Skinception Argan Oil?

skinception-argan-oil

Już w samej nazwie produktu zawarty został jego cenny i odpowiedzialny za całe działanie składnik – olejek arganowy, który od setek lat znany jest ze swych niezwykłych właściwości, wykorzystywanych w ramach pielęgnacji twarzy, skóry całego ciała oraz włosów. Olejek arganowy łagodzi podrażnienia, odmładza, regeneruje i nawilża. Skinception Argan Oil to preparat, który może być stosowany w ramach pielęgnacji całego ciała – wykazuje zatem wszechstronne działanie i cecha ta w zdecydowanej mierze przemawia na jego korzyść. Jest to w 100% naturalny olejek arganowy, tłoczony na zimno, nierozcieńczony. Jest cennym źródłem witamy E, wykazuje silne działanie nawilżające, praktycznie nieporównywalne z innymi, tego rodzaju preparatami.

Skinception Argan Oil stworzony został z myślą o pielęgnacji oraz regeneracji skóry głowy, włosów i paznokci. Uwaga – łagodzi również objawy łuszczycy, trądziku oraz egzemy! Trudno znaleźć dziś preparat wykazujący tak wszechstronne i skuteczne zarazem działanie. Osobiście uważam, że produkt o takim działaniu bardzo dobrze sprawdza się przy pielęgnacji włosów problemowych. Zwykłe odżywki i preparaty pielęgnacyjne mogą niekiedy nawet zaszkodzić w przypadku włosów skłonnych do przetłuszczania. Wiem to, bo sama z problemem tym zmagam się od dawna. Naturalny olejek arganowy zawarty w Skinception Argan Oil to doskonały wybór dla tych, którym zależy przede wszystkim na pielęgnacji włosów, ale także całego ciała.

Jak działa olejek arganowy?

Aby jeszcze bardziej potwierdzić skuteczność Skinception Argan Oli, postaram się przybliżyć właściwości i działanie naturalnego olejku arganowego, wykorzystywanego w kosmetyce od wielu lat. Olejek arganowy nazywany również marokańskim złotem lub marokańskim eliksirem młodości stanowi jedno z najbardziej cennych źródeł witaminy E. Doskonałym tego potwierdzeniem może być fakt, że znajduje się w nim aż o 200% więcej witaminy E niż w przypadku oliwy z oliwek. Olejek arganowy zawiera ponadto duże iloci antyoksydantów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, swalenu oraz polifenoli. Arganowy olejek kosmetyczny wykazuje zbawienne działanie w ramach ochrony skóry i pielęgnacji włosów.

Skinception Argan Oil pozwala na pełne wykorzystanie potencjału olejku arganowego. Preparat ten należy nanieść na wybrane partie ciała i rozsmarować aż do całkowitego wchłonięcia. Stosuje się go raz lub dwa razy dziennie.

Skinception Argan Oil kosztuje około 200 zł. W dobrej cenie można go znaleźć na przykład TUTAJ – polecam, ponieważ w tym sklepie internetowym zagwarantowany jest 90-dniowy zwrot pieniędzy w przypadku nie spełnienia naszych oczekiwań. Osobiście zastanawiam się nad zakupem Skinception Argan Oil w zestawie promocyjnym 3x – cena jest wtedy o 20% niższa. Jest to zatem zdecydowanie bardziej opłacalne.

 

 

Reply