Sigma Skin Hair Regrowth System – luksusowa kuracja dla łysiejących mężczyzn

Sigma Skin Hair Regrowth System – luksusowa kuracja dla łysiejących mężczyzn
Rate this post

Ten system kosztuje 379 zł, ale spokojnie, nie uciekaj jeszcze! Być może powinieneś rozważyć jego zakup. Mnie w każdym razie przekonuje i skład poszczególnych kosmetyków z tej linii i system jako całość. Gdyby nie to, że mój ulubiony Nr-07 działa na mnie bez żadnych zastrzeżeń pewnie szukałbym dalej i pewnie w końcu tak czy inaczej trafiłbym na tę kurację.
Dlaczego warto rozważyć zakup Sigma Skin Hair Regrowth System? Dlatego, że inwestując weń zyskasz perfekcyjnie przyswajalną minoxidilową kurację z dodatkami, które z jednej strony wspomagają przyswajanie i działanie minoxidilu, z drugiej natomiast świetnie go uzupełniają sprawiając, że całość działa pełniej niż sam minoxidil, procyjanidyny na przykład działąją lepiej tam, gdzie minoxidil sobie nie radzi.

sigma-skin-hair-regrowth-system-zestaw

Składniki zestawu

Sigma Skin Hair Regrowth System składa się z szamponu, odżywki i minoxidilowej wcierki. Sama wcierka zawiera minoxidil 5% – teoretycznie nic nadzwyczajnego, w praktyce dodanie do zestawu szamponu i odżywki przygotowujących skórę głowy do wchłonięcia minoxidilu i uzupełniających jego działanie (procyjanidyny) sprawia, że całość jest naprawdę warta uwagi.

Składniki poszczególnych elementów zestawu
Jak już wspominałem doskonałe zgranie poszczególnych elementów decyduje ponoć (zastrzegam raz jeszcze że sam nie próbowałem) o skuteczności zestawu. I tak:

  • szampon z jednej strony działa jak typowy szampon, bo oczyszcza dokładnie skórę głowy i włosy, jednocześnie zmniejsza też łojotok dzięki zawartości biotyny (jedną z przyczyn nasilania się łysienia), hamuje łysienie poprzez lekkie nasycenie skóry głowy i mieszków włosowych procyjanidynami, dzięki zawartości retinolu przygotowuje skórę głowy do lepszego przyjęcia minoxidilu,
  • zawarty w sprayu minoxidil 5% hamuje łysienie na środku głowy, jest dobrze przyswajalny dzięki temu, że szampon i odżywka przygotowują skórę do jego przyjęcia, środek działa jak typowa minoxidilowa wcierka i sam w sobie jest interesujący o tyle o ile – w zestawie wygląda nieźle (ps cały zestaw kosztuje taniej niż poszczególne składniki kupowane oddzielnie),
  • w odżywce są procyjanidyny (działające przeciwko łysieniu szczególnie dobrze w rejonie czołowym – zakola) oraz kofeina, retinol i adenozyna. Odżywka też – z jednej strony poprawia działanie minoxidilu, z drugiej – uzupełnia go.

Pytanie czy warto w to inwestować?

Moim zdaniem tak tzn. na pewno warto wtedy, kiedy inne środki nie działają. Tak jak pisałem, gdyby nie to, że już mam lek dla siebie pewnie spróbowałbym i Sigma Skin i pewnie bym się nie zawiódł (lub zawiódł mniej niż na preparatach jednoskładnikowych / jednoelementowych).
Tak więc produkt ten polecam. Całą linię znajdziecie np. TUTAJ na dodatek z gwarancją!

Reply