Semaxin na potencję i płodność – moja recenzja

Semaxin na potencję i płodność – moja recenzja
5 (100%) 1 vote

Od czasu do czasu zajmuję się ogólnie pojmowaną męskością, aktywnością czy zdrowiem. Dziś również opowiem nie o włosach, a o seksualności, a raczej zrecenzuję jeden z najnowszych i najlepszych suplementów przeznaczonych dla mężczyzn. Tym suplementem jest > Semaxin.

Zdecydowałem się na napisanie tej recenzji, bo męska sprawność seksualna jest bardzo ważna. Chyba w życiu każdego faceta odgrywa ogromną rolę. A niestety dzieje się z nią coraz gorzej. Na wielu forach, które odwiedzam, bardzo często przewija się ten temat i, co ciekawe oraz zatrważające, problemy w życiu seksualnym coraz częściej pojawiają się u coraz młodszych mężczyzn!

Gdy trafiłem na Semaxin stwierdziłem, że może okazać się bardzo przydatny i warto go zaprezentować. Mam nadzieję, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje.

Czym jest Semaxin i jak działa?

Zacznijmy od tego, że Semaxin jest suplementem diety. Nie wywiera więc efektu stricte leczniczego, za to pomaga organizmowi naprawić to, co sami zepsuliśmy lub co uległo zepsuciu w trakcie naszego życia. Chodzi oczywiście o zaburzenia w procesach fizjologicznych skutkujące obniżeniem potencji czy osłabieniem płodności.

To suplement, którego recepturę oparto wyłącznie na naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składnikach, i to najwyższej jakości.

Dawki tych składników i same składniki zostały dobrane na podstawie badań tak, by osiągnąć maksymalną skuteczność u większości mężczyzn.

Jego działanie na polu męskiej seksualności przejawia się na trzy sposoby.

Semaxin pobudza nasze libido, między innymi dzięki poprawie fizjologii oraz zwiększeniu poziomu testosteronu. Dzięki temu mamy siły, a przede wszystkim ochotę na to, by kochać się intensywniej i częściej. Ten wpływ Semaxinu na pewno docenią też wasze partnerki ;-).

Kolejnym efektem działania suplementu jest wzmocnienie erekcji, co oznacza, że jeśli dotychczas zdarzało ci się “nie stanąć na wysokości zadania” na pewno pobędziesz się tego problemu. Erekcje staną się też silniejsze i “twardsze” oraz trwalsze (umożliwiające wydłużenie stosunku) co przekłada się również na satysfakcję twoją i partnerki.

I wreszcie trzecim, bardzo ważnym efektem działania Semaxinu jest zwiększenie produkcji nasienia i poprawa jego jakości. Składniki suplementu wpływają nie tylko na spermatogenezę (ilość spermy) ale i na ruchliwość plemników. Oznacza to z jednej strony intensywniejsze orgazmy, z drugiej – większą płodność.

Składniki Semaxinu

Tu znajdziesz pełną etykietę (z ilościami składników) tego produktu. Jednak skoro już go recenzuję, postanowiłem zwrócić twoją uwagę na kilka najważniejszych składników. Są to:

  • N-acetylo-L-cysteina – bardzo ważny aminokwas, jeden z moich ulubieńców. Nie byłbym sobą, gdybym nie podkreślił, jego ogromnego znaczenia dla kondycji włosów! Do Semaxinu dodano go ze względu na fakt, iż bierze udział w syntetyzowaniu przez organizm jednego z najważniejszych przeciwutleniaczy (glutationu). A przeciwutleniacze w diecie współcześnie żyjących mężczyzn powinny odgrywać kluczową rolę. Tymczasem tak nie jest. Obniżona płodność i potencja często są skutkiem ich niedoborów.
  • Ekstrakt z buzdyganka zawierający m.in. 40% saponin – to kolejny ulubieniec na mojej liście. Buzydganek świetnie wpływa na produkcję testosteronu, ma też działanie przeciwzapalne no i oczywiście pośrednio (poprzez testosteron) stymuluje potencję, niektórzy uczeni podkreślają, że może mieć również wpływ na płodność.
  • Ekstrakt z traganka błoniastego – tego składnika dotychczas nie spotkałem, a okazuje się, że dzięki niemu plemniki stają się bardziej ruchliwe. Wzrasta więc płodność. Ta roślina zawiera też dużo antyoksydantów.

Do tego dochodzą ekstrakty z szafranu, ashwagandhy, piperyna i szereg mikroelementów, których znaczenie dla męskości jest kluczowe.

Uważam, że skład został dobrany perfekcyjnie zarówno pod względem różnorodności jak i ilości (dawek) składników i raczej trudno ci będzie znaleźć tabletki o choćby zbliżonym składzie.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Z tego co udało mi się zorientować wszystkie składniki Semaxinu są bezpieczne. Ale poczynię jedno zastrzeżenie, które dotyczy wszystkich suplementów ( i nie tylko) – stosowane w nadmiarze mogą szkodzić, dlatego bezwzględnie należy stosować się do zaleceń producenta odnośnie ich dawkowania.

Jedynym przeciwwskazaniem do suplementacji jest nieodpowiedni wiek i płeć. To suplement dla dorosłych mężczyzn. Nie mam też pewności co do tego, czy jakieś jego składniki nie wchodzą w interakcje z lekami dlatego, jeśli stale bierzesz jakieś farmaceutyki lepiej skonsultuj suplementację z lekarzem.

Opinie na temat Semaxinu

W mojej opinii to bardzo dobry suplement. Chyba najlepszy w swojej kategorii, bo jest bardzo uniwersalny i ma szerokie spektrum działania.

Z tego, co wyczytałem na forach i w paru blogach bardzo dobrze oceniany jest jego wpływ na potencję i poziom satysfakcji seksualnej. Podobnie jeśli chodzi o ilość wytwarzanego nasienia. Płodność trudno ocenić w warunkach nielaboratoryjnych dlatego użytkownicy z reguły się o niej nie wypowiadają. Pewnym jest jednak, że spermatogeneza znacząco się poprawia.

Czy warto kupić Semaxin i gdzie?

Po tym co napisałem powyżej, chyba łatwo się domyślić mojej rekomendacji ;-).

Uważam, że Semaxin to naprawdę dobry suplement i jeśli tylko masz jakiekolwiek problemy z życiem seksualnym na pewno warto po niego sięgnąć tym bardziej, że poprawa następuje dzięki niemu bardzo szybko.

Zakupy radzę robić w oficjalnym sklepie na > Semaxin.pl.

Jest tam też dostępna oferta specjalna – możliwość zakupu opakowania o 20% taniej > sprawdź.

Reply