Revita.Cor – czy ta odżywka naprawdę działa?

Revita.Cor – czy ta odżywka naprawdę działa?
3.8 (75.79%) 19 votes

Dotychczas skupiałam się raczej na prezentacji tabletek, ampułek lub pianek zapobiegających wypadaniu włosów. Dziś o odżywce ⇒ Revita.Cor, która cieszy się dobrą opinią na rynku. Na początku nastawiona byłam nieco sceptycznie do produktu w formie odżywki, który mógłby rzeczywiście zapobiegać wypadaniu włosów. Odżywki kojarzyłam dotychczas tylko i wyłącznie z metodą pielęgnacji włosów. Dziś wiem, że odpowiednia pielęgnacja to pierwszy krok do zapewnienia prawidłowej kondycji włosów. Tradycyjne odżywki nie mają oczywiście nic wspólnego z prezentowaną tutaj Revita.Cor, która stworzona została specjalnie z myślą o powstrzymywaniu łysienia i stymulacji porostu nowych włosów. Jest to innowacyjna odżywka do włosów, której działanie, potwierdzone zresztą licznymi badaniami, spotkało się z dużym uznaniem, także na rynku polskim.

W czym tkwi sekret?

revita.cor

Cały sekret odżywki Revita.Cor tkwi przede wszystkim w jej składzie. Produkt ten powstał w oparciu o botaniczne komórki macierzyste, których niezwykłe właściwości pozwalają na regenerację oraz reaktywację mieszków włosowych. Zawarte w Revita.Cor nano-peptydy miedzi okazują się niezwykle pomocne w redukcji uszkodzonej tkanki skórnej, zastępując ją tym samym zdrową warstwą naskórka. Ważnym składnikiem odżywki jest także kofeina, która odgrywa bardzo ważną rolę w zapobieganiu utraty włosów oraz stymulacji ich ponownego wzrostu. Z kolei żeń-szeń przyczynia się do wydłużenia żywotności mieszków włosowych, pomagając równocześnie w utrzymaniu dobrej kondycji skóry głowy.

W skład Revita.Cor wchodzi także glukonian cynku, który przyczynia się do jeszcze większej skuteczności odżywki. Przeprowadzone dotychczas badania potwierdziły fakt, że niedobór cynku może doprowadzić do znacznego wypadania włosów. Inne składniki Revita.Cor to: inozytol, łubin, arginina, czy cytrulina. Wszystkie te składniki odgrywają niezwykle ważną rolę w procesie odżywiania oraz wzmacniania mieszków włosowych, a także stymulacji włosów do ponownego wzrostu.

Odżywka została opracowana przez DS Laboratories, czyli producenta szamponu z tej samej serii – Revita. Szampon ten należy do najbardziej skutecznych preparatów, stosowanych przeciwko wypadaniu włosów. Najlepsze rezultaty daje zatem równoczesne stosowanie ⇒ szamponu Revita oraz odżywki Revita.Cor, co potwierdzają zresztą liczni klienci.

Największym atutem odżywki Revita.Cor jest przede wszystkim fakt, że przy jej tworzeniu wykorzystano najnowsze technologie i osiągnięcia naukowe. Odżywka ta okrzyknięta została produktem bezkonkurencyjnym, wyznaczając tym samym zupełnie nowe standardy dla innych, alternatywnych produktów. Producent odżywki zapewnia, że jej składniki wnikają w głąb skóry głowy i są uwalniane podczas kilku godzin. Oprócz skutecznego działania odżywki w ramach zapobiegania utraty włosów, zaobserwowano także poprawę ich kondycji. Osoby używające odżywki razem z szamponem Revita potwierdzają, że ich włosy stały się gęstsze, mocniejsze i pełne blasku.

Podsumowując, z czystym sumieniem należy przyznać, że Revita.Cor to produkt innowacyjny, oparty na unikalnej formule i z całą pewnością godny uwagi. Jest to najnowsze i najbardziej skuteczne zarazem osiągnięcie w dziedzinie walki z nadmiernym wypadaniem włosów. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że zawarte w odżywce botaniczne komórki macierzyste w znacznym stopniu decydują o jej skuteczności. Potwierdzają to zresztą licznie przeprowadzane badania kliniczne.

Stosowanie szamponu Revita oraz odżywki Revita.Cor to kuracja droga – trzeba to niestety przyznać. Koszt samego szamponu wynosi bowiem około 113 zł, w podobnej cenie kupimy również odżywkę Revita.Cor.

Produkty znajdziesz na przykład ⇒ TUTAJ – polecam, ponieważ sklep daje 90-dniową gwarancję w przypadku niezadowolenia. Znaczna część osób stosujących taką łączoną kurację potwierdza, że cena jest adekwatna do skuteczności działania preparatów. Warto w nią zatem zainwestować.

Reply