Prezent dla łysiejącego mężczyzny

Prezent dla łysiejącego mężczyzny
Rate this post

prezent dla lysiejacego mezczyznyTekst kieruję do pań, które zastanawiają się czy kupując łysiejącemu mężczyźnie jakiś środek przeciwko łysieniu, nie urażą przypadkiem jego dumy.

Powiem tak: Droga Pani, a jak Ty, kobieta, reagujesz na prezenty typu super kosmetyk przeciw zmarszczkom czy innym niedoskonałościom? Taki naprawdę dobry, przynajmniej ze średniej półki? Cieszysz się, czy też doszukujesz się w takich podarunkach jakichś ukrytych podtekstów?

Z mężczyznami, jest tak, jak z kobietami – jeśli tylko nie masz do czynienia z totalnym abnegatem – takie prezenty zawsze cieszą.

Z dorocznie przeprowadzanych ankiet wynika, że bardzo lubimy dostawać dobre jakościowo kosmetyki. Płeć nie ma znaczenia.

Ale są jeszcze dwa warunki do spełnienia:

  • przed wręczeniem prezentu nie możesz dawać mężczyźnie do zrozumienia, że nie podoba ci się jego łysina, że jest twoim zdaniem zaniedbany, nieatrakcyjny etc.,
  • nie kupuj mężczyźnie niczego skomplikowanego w aplikacji, bo się zniechęci, zdecydowanie wolimy prostotę!

Do takich wniosków doszliśmy ze znajomymi w czasie dyskusji nad praktycznymi, kosmetycznymi prezentami. Nie obawiaj się więc wręczać ich swojemu chłopakowi, partnerowi, małżonkowi.

Jeśli rzeczywiście sprezentowany kosmetyk będzie odpowiedzią na jego potrzeby – na pewno się ucieszy. Nawet bardzo. Wiem to po sobie!

A co takiego możesz swojemu mężczyźnie zaproponować?

Szampon przeciw łysieniu, łojotokowi i łupieżowi – prezent dla każdego

Prezentem, którego walory praktyczne powinien docenić każdy mężczyzna, jest szampon o możliwie szerokim spektrum działania. Szampon likwidujący problemy takie, jak:

  • nadmiernie wypadające włosy,
  • przetłuszczanie się włosów (łojotok),
  • skłonności do łupieżu.

Wszyscy regularnie myjemy włosy, tak więc regularne sięganie po taki szampon nie jest jakimś wielkim halo. Podaruj taki szampon swojemu mężczyźnie, a na pewno się ucieszy.

Proponuję Revitę >>> KLIK >>> bo właśnie ona kompleksowo radzi sobie z wymienionymi wyżej problemami. Autentycznie zmniejsza największą męską zmorę, czyli łojotok i rzeczywiście powstrzymuje wypadanie włosów.

Na ten prezent wydasz ok. 113 zł.

Szampon i odżywka, czyli prezenty na wypasie

Na słowo odżywka Twój mężczyzna może co prawda zareagować dość nerwowo, ale jeśli

  • kupisz mu coś, co dobrze wpłynie na jego włosy,
  • aplikacja tego czegoś nie będzie wymagać specjalnych rytuałów,
  • a opakowanie będzie wyglądać wystarczająco męsko (powiedzmy „technicznie”)

i taki prezent będzie mile widziany i prawdopodobnie chętnie używany.

Polecam zestaw składający się z szamponu Revita i odżywki tej samej marki >>> KLIK >>> będą w stanie powstrzymać pierwsze stadia łysienia i kompleksowo wyprowadzić na prostą fizjologię włosów i skóry głowy Twojego TŻ-a.

Na zestaw wydasz ok. 204 zł.

Dla mężczyzny stosującego minoksydyl (minoxidil)

Z tym prezentem musisz trochę uważać. Nie kupuj go w ciemno, bo minoxidil może podrażniać głowę i nie zawsze jest dobrze tolerowany. Kup go jedynie wtedy, gdy wiesz na pewno, że Twój mężczyzna go używa i nie ma skutków ubocznych.

Uważam, że najlepszym prezentem tego typu będzie jakiś produkt DSLaboratories (sprawdź TUTAJ pełną ofertę), albo Nr-07.

Ten drugi, czyli NR-07 jest o tyle dobry, że powstrzymuje łysienie na czubku głowy i zakolach, tak kompleksowo nie działają inne preparaty minoksydylowe.

O NR-07 dowiesz się więcej stąd >>> KLIK >>>.

Za prezent zapłacisz ok. 139 zł.

UWAGA: w tej chwili na preparat możesz czekać nawet ok. 3 tygodni, producent ‘ nie wyrabia ‘ z zamówieniami, ma się to poprawić, ale kiedy? Nie wiem.

Prezent dla mężczyzn niestroniących od tabletek

Masz dwa produkty do wyboru: Procerin albo Provillus. Nie wiem, który polecić ci Bardziej. Procerin jest chyba częściej kupowany, ale Provillus, „bryluje” w mediach i to do tego stopnia, że uważa się go za jedno z trzech najskuteczniejszych remediów na łysienie.

Jak byś nie zrobiła – zrobisz dobrze. Obydwa preparaty powstrzymują DHT.

Prezent w postaci Procerinu może okazać się bardziej „wypasiony”, bo oprócz kapsułek możesz chłopakowi / narzeczonemu / małżonkowi sprezentować również świetny jakościowo szampon i piankę powstrzymującą DHT.

Więcej informacji na temat Provillusa znajdziesz TUTAJ.

Po więcej informacji na temat Procerinu kliknij TU.

Za ten prezent zapłacisz od 136 do 436 zł w zależności od swojej hojności (i preparatu, jaki wybierzesz).

Kup mężczyźnie RAKIETĘ!

Jeśli dysponujesz większą ilością gotówki (nieco ponad 2 tys. zł) kup swojemu mężczyźnie kosmiczny wynalazek – grzebień laserowy Vivicomb. Czemu kosmiczny? Lasery niskoenergetyczne jako pierwsze wprowadziła do użytku NASA. Skuteczność lasera mówi sama za siebie – wynosi ponad 9 na 10. Jeśli Twój mężczyzna łysieje androgenowo – laser niemal na pewno pomoże mu zatrzymać łysienie, a nawet odzyskać utracone włosy.

Chyba nie muszę dodawać, że z męskiego punktu widzenia taka terapia jest najwygodniejsza? Nie wymaga łykania piguł, ani wcierania niczego w głowę, wystarczy kilka razy w tygodniu przez chwilę się poczesać.

Więcej informacji na temat Vivicomb znajdziesz TUTAJ.

Reply