Nutrigo Lab – super suplementy dla wymagających, aktywnych osób

Nutrigo Lab – super suplementy dla wymagających, aktywnych osób
5 (100%) 1 vote

Dziś przedstawię wam moje najnowsze odkrycie wśród suplementów. Tym odkryciem są suplementy dla osób aktywnych >> Nutrigo Lab. Może nie do końca związane z kondycją włosów, ale skądinąd wiem, że wielu Czytelników tego bloga należy do grona bardzo aktywnych osób, więc myślę, że w pewnym stopniu i ten post się przyda wielu osobom.

Słowem wstępu: każdy, kto na serio uprawia jakiś sport, liczy na coraz lepsze efekty. Oczywistą korzyścią jest przyjemność jaką daje wysiłek, ale bez efektów tak czy inaczej spada motywacja. Dlatego niezależnie od tego, czy trenuje się dla czystej satysfakcji czy dla osiągnięcia jakichś szczególnych celów – warto zadbać o postępy.

Jak tak miałem – zająłem się triathlonem (trochę dlatego, że modny, trochę dla poprawy kondycji) i wciągnęło mnie to już od samego początku. Wcześniej trochę biegałem, więc jakąś kondycję już miałem. Przyszła pora popracować nad innymi parametrami. Z czasem doszedłem do tego, że regularnie uczestniczę w różnych zawodach, a poziom motywacji rośnie. Podobnie jak poziom przyjemności.

Jednak przy dość intensywnych treningach nie sposób obejść się bez suplementów. I ja też zacząłem je w pewnym momencie stosować. Dzięki temu wciąż się rozwijam (jeszcze lepiej!) i nie stoję w miejscu.

Stąd i moje zainteresowanie Nutrigo Lab. To doskonały zestaw wspierający budowanie masy, siły, regenerację i spalanie tkanki tłuszczowej. Mnie osobiście najbardziej zależy na sile i regeneracji, ale myślę, że wszystkie te produkty są warte uwagi. Konsultowałem się zresztą z trenerem i kilkoma bardziej zaawansowanymi kolegami i jesteśmy zgodni co do tego, że to bardzo dobre produkty. I dziś o nich opowiem.

Nutrigo Lab Regeneration

Nutrigo Lab Regeneration

To mój faworyt. Suplement, który doskonale wspiera regenerację po każdym wysiłku. Nieważne czy czy intensywnie ćwiczysz na siłowni, biegasz, uprawiasz kolarstwo czy triathlon – zawsze możesz liczyć na to, że przyspieszy regenerację i po zawodach i po treningu.

Jego największą zaletą jest szybkość działania – jak zapewnia producent – aktywne składniki (część z nich) są przyswajane przez organizm z pominięciem procesu trawienia. To faktycznie skraca czas reakcji. I osobiście potwierdzam – żaden inny suplement regeneracyjny nie działał na mnie tak szybko jak ten.

Jednak szybkość działania byłaby niczym bez perfekcyjnego składu. W Nutrigo Lab Regeneration znajdziesz: białko Optipep, hydrolizat kazeiny, BCAA, AAKG 2:1 i jabłczan cytruliny. Większość składników jest przyswajana dużo szybciej dzięki specjalnej budowie zapewniającej im wchłanialność na najwyższym poziomie.

Regeneracja z Nutrigo Lab Regeneration wygląda tak:

  • szybko zmniejsza się uczucie zmęczenia,
  • mięśnie, nawet mocno eksploatowane w czasie treningu, odzyskują szybciej pełną formę,
  • uszkodzenia komórek mięśniowych zostają naprawione,
  • w pewnym stopniu więc nawet ten suplement pomaga zwiększyć masę,
  • summa summarum nawet po intensywnym treningu, następnego dnia również możesz trenować.

Kliknij po więcej informacji o Nutrigo Lab Regeneration (sprawdź)

Ach dodam jeszcze, że ten suplement jest w formie proszku, który należy rozpuścić w wodzie. Ma fajny truskawkowy smak.

Nutrigo Lab Strenght

Nutrigo Lab Strenght

Gdybym miał wybierać kolejnego faworyta, byłby to suplement Nutrigo Lab Strenght. Jego akurat nie używam tak regularnie, ale jak już użyję – mam power’a jak nigdy dotąd. To doskonały środek dający siłę i wytrzymałość do treningu. Dostarcza wszystkiego, czego organizm potrzebuje by osiągnąć maksimum wydajności.

Jeśli myślałeś / myślałaś, że nie możesz trenować intensywniej – dzięki Nutrigo Lab Strenght zmienisz zdanie. I w tym stwierdzeniu nie ma żadnej przesady. Piszę, co rzeczywiście myślę.

Jeśli chodzi o konkrety, to musisz wiedzieć, że suplement zawiera dokładnie wszystko, czego potrzebujesz do maksymalizacji treningów. Są tu składniki zwiększające siłę i wytrzymałość, wydolność, a nawet pompę mięśniową, która daje nie tylko lepszą motywację ale i zwiększa efektywność. Za te właściwości odpowiadają kompleksy składników o nazwach Strong Vascular Booster i Creatine Cellular Energy Complex.

I, co nie mniej ważne, są tu też składniki aktywizujące i tonizujące układ nerwowy. A musisz wiedzieć, że praca CUN jest nie mniej ważna dla wydajności i efektywności, niż praca układu krążenia czy mięśni.

Jakie konkretnie efekty osiągniesz:

  • lepsza wydajność psycho-fizyczna (będziesz mógł / mogła trenować intensywniej / dłużej),
  • lepsze efekty treningu,
  • większa motywacja,
  • redukcja stresu – uwaga – suplement przyda się np. przed zawodami.

Ten produkt ma smak napoju energetyzującego i chociaż zawiera kofeinę nie powoduje efektu caffeine crash (uczucie nagłego zmęczenia, irytacji, dekoncentracji).

Kliknij po więcej informacji o Nutrigo Lab Strenght (sprawdź)

Nutrigo Lab Mass

Nutrigo Lab Mass

Jako, że jestem facetem, a mężczyźni, którym zależy na męskości dbają o mięśnie, jako trzeci prezentuję Nutrigo Lab Mass – suplement przeznaczony właśnie dla osób chcących zwiększyć masę mięśniową. Jest naprawdę niezły. Już wyjaśniam dlaczego.

Jak pewnie wiesz bazą w suplementacji “na mięśnie” są białka. W tej chwili dominują na rynku suplementy z białkiem serwatkowym. Nutrigo Lab Mass oczywiście zawiera to białko, ale tu od razu należy dodać, że aż trzy rodzaje. Są to hydrolizat, koncentrat i izolat białka serwatkowego. A wszystko stworzone z mleka pochodzącego od bodaj najbardziej ekologicznych irlandzkich krów wypasanych na trawie.

Kolejnymi kluczowymi elementami suplementacji są aminokwasy BCAA i kreatyna – ich również nie brakuje w tym suplemencie.

Nutrigo Lab Mass zawiera też formułę AOL (arginina, ornityna, lizyna), która z kolei zwiększa syntezę hormonu wzrostu.

Dzięki tak zaawansowanemu składowi możesz liczyć na solidne wzmocnienie syntezy nowych włókien mięśniowych, szybszą regenerację, większą wydolność treningową, masę mięśniową i siłę.

Produkt ma smak czekoladowy lub waniliowy, no ale to czekolada jest tym, co tygrysy lubią najbardziej, osobiście preferuję ten właśnie wariant.

Kliknij po więcej informacji o Nutrigo Lab Mass (sprawdź)

Nutrigo Lab Burner

Ja osobiście od dłuższego czasu nie mam problemów z tkanką tłuszczową, dlatego ten suplement prezentuję jako ostatni. To po prostu profesjonalny fat burner. Z drugiej strony jednak stwierdzenie “po prostu” jest chyba trochę niesprawiedliwe dla Nutrigo Lab Burner – bo to bardzo dobry spalacz dla aktywnych i mniej aktywnych osób. Tego spalacza używała moja partnerka i bardzo go sobie chwali.

Jest dobry dlatego, że stosunkowo szybko pozwala wyeksponować rzeźbę, a ta w kilku dyscyplinach jest niezmiernie ważna w trakcie zawodów. Odpowiednio wcześnie warto więc sięgnąć po skuteczny reduktor tkanki tłuszczowej.

Nutrigo Lab Burner zawiera najaktywniejsze substancje redukujące tłuszcz. I to dosłownie, bo składnik o nazwie SINETROL® Xpur prowadzi do zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych o połowę! To działanie zostało potwierdzone badaniami.

Do tego dochodzi przyspieszenie metabolizmu, który może osłabnąć w okresie redukcji oraz zmniejszenie apetytu i regulacja poziomu cukru we krwi.

Wszystko to sprawia, że dzięki temu suplementowi tkanka tłuszczowa znika w super szybkim tempie.

Kliknij po więcej informacji o Nutrigo Lab Burner (sprawdź)

Podsumowując: moim zdaniem te produkty są wręcz doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących wsparcia w okresach wytężonych treningów. Mogą pomóc na wiele sposobów i warto to wykorzystać. Więcej informacji o Nutrigo Lab i ich produktach znajdziesz na stronie >>> NutrigoLab.pl.

Reply