Member XXL – tabletki na porost… penisa [moja recenzja]

Member XXL – tabletki na porost… penisa [moja recenzja]
Rate this post

Porost penisa 🙂 – nie potrafiłem powstrzymać się od użycia takiego właśnie sformułowania w tytule, bo chociaż penis nie rośnie tak, jak włosy, to okazuje się, że są pewne sposoby na to, by go powiększyć.

Nie powiem – sposoby interesujące. Ale nie wszystkie na tyle bezpieczne, by można je było bez żadnych konsekwencji zdrowotnych (czy raczej obaw o wystąpienie tychże konsekwencji) wypróbować.

Miałem ostatnio okazję testować jeden z takich sposobów, a konkretnie tabletki o nazwie >>> Member XXL.

Hm… może to jest trochę kwestia intymna, ale w końcu zajmujemy się tutaj łysieniem, które też jest dla wielu facetów wstydliwe, więc czemu by się nie zainteresować penisem, prawda?

No ale do rzeczy.

Osobiście nie mam potrzeby wydłużania mojego „sprzętu”, bo czuję się z nim dobrze i nie mam na szczęście żadnych kompleksów. Wiem jednak, że wielu facetów marzy o okazałym przyrodzeniu, czasem zastanawiam się czemu. Może to efekt oglądania filmów z ostrym seksem albo wątpliwych dość „dzieł” kinematograficznych takich, jak „Kaligula” Brassa czy „Antychryst” von Triera – przyznaję, że tam jak się człowiek napatrzy na rozmiary, może faktycznie popaść w kompleksy.

No nieważna motywacja. Jak ktoś chce powiększać niech powiększa. A ja, chociaż nie muszę, wypróbowałem ten produkt, bo nie stronię od testów różnych produktów, które uważam:

a) z jednej strony za bezpieczne dla mnie i innych potencjalnych użytkowników,

b) z drugiej strony za potencjalnie pomocne w zwalczaniu / rozwiązywaniu jakichś problemów.

Za taki uznałem ten produkt i bez większych oporów zacząłem testowanie. Poniżej sprawozdaję co i jak.

Skład Member XXL

Od tego zacząłem, bo zawsze sprawdzam skład suplementów, leków czy nawet żywności kupowanej w supermarkecie. Taka trochę podążam za modą (chyba), ale nakazuje to przede wszystkim zdrowy rozsądek. Trzeba kupować świadomie. Dobra. Przejdźmy do składu.

Jest moim zdaniem typowy i nietypowy, bo:

  • w porównaniu z innymi tabletkami na powiększenie penisa (jest ich na rynku naprawdę sporo) Member XXL zawiera bardzo podobne składniki, ale
  • w porównaniu z innymi tabletkami na powiększenie penisa skład jest znacznie bogatszy i lepiej dopracowany, bo
  • Member XXL zawiera substancje, które działają anabolicznie (tzn. wspierają wzrost tkanek), które chronią męskie zdrowie (prostatę), dobrze wpływają na produkcję androgenów (męskich hormonów płciowych), no i rewelacyjnie wręcz wzmagają potencję i witalność jako taką.

Pełną listę składników znajdziesz na oficjalnej stronie (sprawdź >>> MemberXXL.pl), ja chyba wystarczy, że dodam, że składniki są naturalne, a preparat przebadany pod kątem bezpieczeństwa i oczywiście całkowicie legalnie wprowadzony do obrotu (zgłoszony gdzie trzeba).

Gdy analiza składu wypadła pozytywnie, przeszedłem do testowania.

Działanie Member XXL

Testując jakiekolwiek produkty zwracam uwagę na to:

  • czy taki produkt jest ogólnie bezpieczny tzn. nie powoduje jakichś skutków ubocznych już po zażyciu czy kilku dniach (tygodniach) suplementacji,
  • czy taki produkt jest dobrze tolerowany przez układ pokarmowy, co jest szczególnie ważne dla mnie jako osoby z dość wrażliwym żołądkiem,
  • czy taki produkt działa w ogóle i czy działa tak, jak zapewnia to producent lub czy przynajmniej ma taki potencjał.

Jak wypadł Member XXL?

Po 6 tygodniach mogę stwierdzić, że:

1. Już analizując skład uznałem go za bezpieczny i taki był w istocie. Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Wszystko było jak najbardziej ok.

2. Nie miałem po nim żadnych sensacji żołądkowo – jelitowych czy zgagi, więc tu też wszystko jak najbardziej w porządku.

3. Czy penis się po nim wydłuża? No po tym czasie kilku centymetrów w długości na pewno nie przybędzie i mi nie przybyło, ale chyba coś drgnęło, za to MOCNO DRGNĘŁO w obwodzie, co zauważyła chyba przede wszystkim partnerka. W stanie wzwodu penis jest wyraźnie znacznie bardziej „napompowany” przy regularnym stosowaniu Member XXL.

4. POZYTYWNY EFEKT UBOCZNY – takie też można zauważyć, tak :D, a za taki efekt uznaję wzrost popędu i większe możliwości. No jakoś rozamorowaliśmy się bardziej z narzeczoną ostatnio i fajnie było, więc to akurat działanie jest jak najbardziej ok.

Czy warto stosować ten produkt?

Tu sprawa jest prosta – na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Uważam jednak, że w przypadku sporych kompleksów warto sięgnąć najpierw po Member XXL, a dopiero potem tj. w ostateczności decydować się na inwazyjne zabiegi.

Gdzie kupić Member XXL?

Tu jest jeszcze prościej – najlepiej w oficjalnym sklepie, a tu masz dwie możliwości:

  • kupić Member XXL w możliwie najniższej cenie od razu zapas na parę miesięcy, co powinno wystarczyć >>> SPRAWDŹ TUTAJ,
  • kupić Member XXL taniej na próbę (taniej o 20% od ceny nominalnej 1 opakowania) >>> SPRAWDŹ TUTAJ.

 

PS Gdy już go wypróbujesz koniecznie daj znać, jakie były efekty 🙂

One Response

  1. zeom

Reply