Klorane Quinoral – kapsułki przeciw wypadaniu włosów

Klorane Quinoral – kapsułki przeciw wypadaniu włosów
5 (100%) 1 vote

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane wieloma przyczynami. Do najczęstszych zalicza się jednak: zaburzenia hormonalne, uwarunkowania genetyczne, stresujący tryb życia, niewłaściwą pielęgnację włosów, a także niedobór pewnych związków odpowiedzialnych za prawidłowy ich rozwój. Bez względu na rodzaj przyczyny, wypadanie włosów to problem niezwykle uciążliwy, dotykający coraz to większej grupy ludzi, w różnym przedziale wiekowym.

Na rynku istnieje obecnie szereg różnego rodzaju tabletek oraz preparatów zapobiegających wypadaniu włosów. Jedne cieszą się zdecydowanie większym uznaniem, po inne z kolei nie warto nawet sięgać. Wiele osób wyraża sceptyczne nastawienie do stosowania kuracji za pomocą tabletek. Głównym tego powodem jest przede wszystkim obawa przed zbyt dużą ich ingerencją w organizm. Dla rozwiania tych wątpliwości, warto zatem dodać, że kapsułki przeciw wypadaniu włosów, to nic innego, jak suplementy diety, stosowane w ramach uzupełnienia zapotrzebowania na podstawowe składniki odżywcze.

Kapsułki te mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety, celem harmonizowania lub wspomagania procesów zachodzących w naszym organizmie, w tym również wzrostu włosów. Są one całkowicie bezpieczne i mogą  być stosowane przez każdego, kto pragnie poprawić kondycję włosów i uporać się z ich nadmiernym wypadaniem.

Produktem wartym polecenia może być natomiast Kloran Quinoral, występujący w postaci dwukolorowych kapsułek, hamujących proces wypadania włosów. Zacznijmy od sposobu działania tego preparatu.

Na czym polega działanie kapsułek Quinoral?

Klorane_Quinoral_4f993d4caf10f_150x150Kapsułki Quinoral powstały w oparciu o ponad czterdziestoletnie badania specjalistów, pracujących w laboratoriach firmy Klorane. Głównym zadaniem ich działań było stworzenie naturalnego suplementu diety, który mógłby po pierwsze: wzmocnić odporność włosa na działanie takich czynników, które przyczyniają się do starzenia się włosów, a po drugie: zahamować proces ich wypadania. W rezultacie powstał zestaw sześćdziesięciu kapsułek stworzonych na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, witamin oraz minerałów. Quinoral składa się z trzydziestu kapsułek zielonych oraz trzydziestu kapsułek białych. Jest to kuracja miesięczna.

Kapsułka zielona, zawierająca wyciągi roślinne, odpowiedzialna jest za lepsze odżywianie cebulek, a w konsekwencji: pobudzanie wzrostu włosa. Kapsułka biała z kolei zawiera kompleks witamin i dostarcza wartości odżywczych, które są niezbędne w procesie wzrostu włosa. Połączenie tych dwóch rodzajów kapsułek ma zatem zapewnić hamowanie wypadania włosów, przy jednoczesnym pobudzaniu zdrowych i mocnych włosów – takie jest przynajmniej zapewnienie producenta. A jak to wygląda w praktyce? Prześledźmy rezultaty stosowania preparatu.

Jakie są rezultaty stosowania produktu?

Jak wynika z opinii kobiet, mających okazję stosować kapsułki Quinoral, preparat ten jest jak najbardziej godny polecenia. Zdecydowana większość z nich już po trzech miesiącach stosowania zauważyła satysfakcjonujące efekty. Z przeprowadzonych testów wynika, że u około 83% osób zaobserwowano widoczne zahamowanie procesu wypadania włosów. Większa grupa kobiet (około 88%) stwierdziła ponadto, że ich włosy stały się mocniejsze. Badania te przeprowadzane były pod dermatologiczną kontrolą na pacjentkach w różnym wieku. Wykazano, że kapsułki Klorane Quinoral zapewniają skuteczne działanie przeciw wypadaniu włosów. Zwiększają ich gęstość i wzmacniają cebulki włosów, przyczyniając się do ich lepszego, ogólnego wyglądu.

Czy warto sięgnąć po Klorane Qui

Biorąc pod uwagę powyższe rezultaty i zalety stosowania produktu, można go polecić z czystym sumieniem. Pozostaje jeszcze kwestia cenowa, co dla wielu kobiet, zresztą dla mnie również, okazuje się często decydującym czynnikiem. Nie oszukujmy się – żadna z nas nie chce wydawać ogromnej sumy pieniędzy, nie mając tak naprawdę stuprocentowej pewności. W przypadku Klorane Quinoral nie jest to jednak duży wydatek finansowy. Jedno opakowanie, zawierające sześćdziesiąt kapsułek to kwota rzędu około 50 zł. Załóżmy, że kurację stosujemy trzy miesiące – będzie to wówczas wydatek około 150 zł. Weźmy pod uwagę inne, porównywalne tabletki. Miesięczna kuracja kapsułkami Inneov to koszt rzędu około 80 zł. Można znaleźć oczywiście jeszcze droższe tabletki. Klorane Quinoral to doskonała alternatywa dla tych, którzy poszukują produktu skutecznego i niezbyt drogiego.

O czym trzeba pamiętać stosując kapsułki Quinoral?

Pozostaje jeszcze kwestia samego stosowania kapsułek. Każdego dnia, rano, należy doustnie przyjmować jedną kapsułkę białą oraz jedną kapsułkę zieloną, popijając dużą ilością wody. Producent zaleca trzymiesięczną kurację. Klorane Quinoral to suplement diety, w związku z czym może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Jest polecany zwłaszcza w okresach przemęczenia, stresu, a także po urodzeniu dziecka, w momencie, kiedy organizm kobiety potrzebuje uzupełnienia witamin oraz związków mineralnych, przyczyniających się również do poprawy wyglądu włosów. Preparatu nie należy stosować jednak podczas ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest również nadwrażliwość na chininę. Nie wolno również przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reply