Jak podnieść testosteron? Na 100% Testolanem

Jak podnieść testosteron? Na 100% Testolanem
5 (100%) 3 votes

Po co mi większy testosteron? Zapytasz. Jak to po co? Dla lepszego zdrowia, dla samopoczucia, dla energii, dla super wyglądu, dla siły, mocy, wytrzymałości no i po to, by odnosić sukcesy w łóżku!

Ale przecież jestem facetem i mam testosteron, to po co go jeszcze podnosić?

To prawda. Skoro jesteś mężczyzną, twój organizm wytwarza testosteron, ale jeśli przekroczyłeś trzydziestkę wiedz, że wytwarza go w coraz mniejszych ilościach.

Na początku możesz nawet nie zauważyć tej zniżki, ale z czasem jej objawy będą bardzo zauważalne, dokuczliwe i nieprzyjemne. I wiesz czym się skończy? Chorobami i kryzysem wieku średniego.

Dlatego testosteron zawsze warto podnieść, a że moim zdaniem (nie tylko moim zresztą) >>> Testolan jest najlepszym boosterem testosteronu (środkiem umożliwiającym jego podniesienie) to opowiem ci o podnoszeniu poziomu testosteronu i o samym testosteronie właśnie na jego przykładzie.

Testosteron a włosy

Tematyka bloga zobowiązuje. Tak więc najpierw krótkie wyjaśnienie tego, jak testosteron działa na włosy.

Chyba sensowne, bo wiem, że wśród wielu mężczyzn wciąż pokutuje przekonanie, że to testosteron odpowiada za łysienie.

To nieprawda. Zwiększenie poziomu testosteronu wcale nie powoduje łysienia i wcale go nie nasila.

Za łysienie odpowiedzialna jest pochodna testosteronu – dihydrotestosteron. I to jego nadmiar szkodzi, przy czym ilość dihydrotestosteronu oddziałującego na mieszki włosowe, nie jest zależna od poziomu testosteronu w organizmie.  Zależy od aktywności pewnego enzymu, który przekształca testosteron w dihydrotestosteron.

Tu spieszę z wyjaśnieniem, że niektóre składniki produktu, o którym dzisiaj piszę mogą bardzo korzystnie oddziaływać na ten proces i blokować aktywność dihydrotestosteronu , podnosząc jednocześnie poziom testosteronu.

Innymi słowy nawet jako booster testosteronu, Testolan może również korzystnie oddziaływać na włosy.

Ale co tam włosy w świetle pełnego spektrum wpływu testosteronu na męski organizm. I co tam ubytki włosów w porównaniu z ubytkami testosteronu, do których dochodzi już od 30 roku życia…

Bo testosteron rządzi

Testosteron rządzi męskim organizmem. Nie tylko nadaje nam cechy płciowe, odpowiada za owłosienie, charakterystyczną męską budowę mięśni i silne bicepsy, niski głos sprawność seksualną etc. On wprost chroni nas przed różnymi chorobami choćby takimi, na które w pewnym wieku zapadają kobiety -przykładem osteoporoza. On daje nam siłę i energię, witalność, chroni nas przed nadmiernym otłuszczeniem organizmu. Gwarantuje nam zdrowie i męskość.

I wszystko jest pięknie do czasu, gdy poziom testosteronu zaczyna spadać.

Dlaczego poziom testosteronu spada?

Przede wszystkim z wiekiem zmniejsza się sprawność funkcjonowania organizmu w wyniku procesów starzenia się.

Na starzenie się jesteśmy niestety skazani, ale możemy je opóźnić i znacząco spowolnić.

Tak więc jednym ze sposobów na utrzymanie poziomu testosteronu jest zadbanie o spowolnienie procesów starzenia się organizmu.

Z drugiej strony zaś ważne jest zadbanie o utrzymanie odpowiedniego poziomu testosteronu. Bo to z kolei jest sposobem na opóźnienie starzenia się.

Dlatego warto zadbać o sprawność. I warto ją stale podnosić. Tu przyda się dbałość o aktywność fizyczną, dbałość o dietę i ogólnie pojętą higienę życia.

A gdy i to nie wystarczy lub przynosi za mało efektów warto posiłkować się boosterami testosteronu takimi, jak Testolan. Choć właściwie nie ma co zastanawiać się nad wyborem. Najlepiej używać >>> Testolanu.

Dlaczego? Bo on zadba o sprzężenie, o którym pisałem powyżej, czyli z jednej strony dostarczy składników, które opóźnią procesy starzenia się, z drugiej strony – dostarczy składników, które zwiększą poziom testosteronu przez co też będziesz starzeć się wolniej.

Testolan to jeden z nielicznych, a może nawet jedyny w tej chwili booster testosteronu, który działa tak kompleksowo jak to opisałem powyżej. I dzięki temu można liczyć na uzyskanie nie tylko optymalnych, ale wręcz maksymalnych efektów.

Dlaczego Testolan?

Powtórzę raz jeszcze – to bodaj jedyny booster testosteronu, który

  • Podnosi poziom testosteronu spowalniając procesy starzenia się i poprawiając sprawność męskiego organizmu na każdym polu.
  • Opóźnia starzenie się przez co nie dopuszcza do zmniejszenia produkcji testosteronu przez organizm i zapewnia sprawność męskiego organizmu.

Tu pewnie powinienem przedstawić listę składników Testolanu, ale myślę, że nie ma sensu opisywać działania każdego z nich, bo to możesz sprawdzić >>> na tej stronie.

A z kolei tutaj jest również recenzja Testolanu przygotowana przy moim współudziale, bo testowałem działanie tabletek na sobie. Załączam jednak etykietę byś szybko mógł sprawdzić sobie pełną listę ingrediencji znajdujących się w Testolanie.

etykieta Testolan

Czy Testolan ma skutki uboczne?

Jest bezpieczny. Wystarczy spojrzeć na listę składników, by uznać, że nie ma tam niczego takiego, co mogłoby mężczyźnie zaszkodzić.

Od siebie dodam tylko, że na sobie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Mojego wrażliwego żołądka też nie podrażnia. Tak,że nawet jeśli masz jakieś problemy trawienne pojawiające się po tabletkach czy kapsułkach, to w tym przypadku ich pojawienie się ci nie zagraża.

Dodam też że nie musisz połykać samych kapsuł, bo łatwo się je rozpakowuje. Można wysypać ekstrakty, które znajdują się w środku i dodać na przykład do jakiegoś napoju.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

No to akurat zależy od tego, jak twój organizm zareaguje na składniki Testolanu.

W praktyce, patrząc po reakcji mojego organizmu i reakcjach moich kolegów, już po kilku pierwszych dniach widać pierwsze efekty. Jednym z pierwszych efektów – jest znaczący wzrost energii, i to łatwo zauważyć.

Po dwóch, trzech tygodniach zauważysz też że zmienia się struktura twoich mięśni, a jeśli ćwiczysz na siłowni, to te efekty będą nawet bardziej spektakularne.

No i oczywiście wzrośnie twoja potencja. Testosteron bardzo silnie stymuluje potencję i na tym polu też powinieneś być zadowolony. Więcej: nie tylko ty, ale i twoja partnerka.

Dla kogo Testolan?

Na swojej stronie >>> sprawdź tutaj producent pisze, że Testolan najlepiej oddziałuje na mężczyzn po trzydziestce.

No i to oczywiście prawda. Przy czym to, czy jesteś po 30-tce, 40-tce czy 50-tce nie ma większego znaczenia, bo w każdym przypadku Testolan na ciebie zadziała. To sprawdziliśmy z kolegami – jesteśmy trzej akurat właśnie w tych przedziałach wiekowych.

Jeśli 30-tki nie skończyłeś to raczej stosowanie Testolanu (i każdego innego boostera) sobie odpuść. Około 20-tki i tuż po 20-tce raczej jeszcze nie powinieneś zastosować boosterów testosteronu. To dlatego, że twoja gospodarka hormonalna nie jest jeszcze ustabilizowana to raz, a dwa – testosteron w twoim organizmie najprawdopodobniej wciąż jeszcze szaleje!

Podsumowanie

Nie tylko moim zdaniem Testolan jest super boosterem testosteronu. Jeśli zauważasz u siebie efekty niedoboru (>>> tu opisane) to Testolanem możesz sobie bardzo, ale to bardzo pomóc.

To banalnie proste, nawet zakup jest nieskomplikowany – radzę jednak kupować w oficjalnym sklepie, bo tam dają gwarancję satysfakcji i masz gwarancję, że kupujesz produkt oryginalny. >>> Przejdź do oficjalnego sklepu Testolanu.

 

4 komentarze

  1. jackobie
  2. Vito
  3. locoloco
    • Jakub Stawski

Reply