Foligain Hair Loss – tabletki dla kobiet i mężczyzn

Foligain Hair Loss – tabletki dla kobiet i mężczyzn
3.3 (65.38%) 52 votes

Pamiętacie, jak jakiś czas temu ubolewałem, że nie ma u nas suplementów o działaniu antyandrogennym przeznaczonych dla kobiet? Mężczyźni mają naprawdę duży wybór. Kobiety niekoniecznie, ale chyba powoli zaczyna się coś zmieniać.
W kilku sklepach pojawiły się ostatnio tabletki Foligain Hair Loss – jeden z najlepszych suplementów na łysienie androgenne. Nad innymi, np. popularną Advecią, mają tę przewagę, że są o niebo tańsze, choć niestety i one do najtańszych nie należą.

Nad wszystkimi innymi suplementami górują skutecznością i to nie tylko na polu walki z łysieniem androgenowym.

Świetna recepturafoligain-hair-loss-formula

Foligain Hair Loss Formula są tabletkami świetnie dopracowanymi pod kątem recepturowym. To nie jakieś tam pitu pitu ze skrzypu czy pokrzywy, a konkretny suplement mający w sobie ogromny ładunek o potencjale … przeciwłysieniowym :-). Po tych tabsach włosy muszą rosnąć. I rosną, bo nie mają wyjścia.
No ale dosyć ogólników, czas przejść do detali. Dlaczego tak się dzieje?

Silna formuła antyandrogenna

Dlatego, że tabletki zawierają aż dwa składniki o silnym i udowodnionym działaniu antyandrogennym.
Jednym z tych składników jest wyciąg z Saw Palmetto, o którym już kiedyś pisałem (tutaj).
Drugim beta-sisterol będący składnikiem bardzo często występującym w różnych suplementach, ale niekoniecznie w suplementach włosowych. Mogliście się z nim zetknąć np. w spalaczach tłuszczu, boosterach testosteronu czy suplementach mających za zadanie obniżenie poziomu cholesterolu.
To, co jest ważne dla nas to fakt, że beta-sisterol wpływa blokująco na poziom DHT, dlatego jest bardzo często polecany mężczyznom z przerostem prostaty czy właśnie łysiejącym.
I choć może w kontekście porostu włosów rzadko o nim słychać radzę pamiętać, że beta-sisterol jest substancją antyandrogenną.

Silna formuła odżywcza

W tej roli występują głównie witaminy i minerały, ale nie tylko. Są to między innymi: kwas foliowy, biotyna, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, cynk i miedź, jod, tauryna, wyciąg z pokrzywy.
Szczególną uwagę radziłbym zwrócić na taurynę, którą nieśmiało acz coraz częściej dodaje się do włosowych suplementów. Moim zdaniem jej obecność jest bardzo istotna, o czym wspominałem już przy okazji omawiania składu Inneov Gęstość włosów.
Ciekawym pomysłem było też dołączenie do składu jodu – może on wpływać stymulująco na pracę tarczycy (niedobory jodu powodują jej niedoczynność, a co za tym idzie również wypadanie włosów).

Silna formuła kondycjonująca

Oczywiście włosy są kondycjonowane i przez witaminy i przez minerały i inne aktywne substancje, ale oprócz nich – obowiązkowych składników suplementów na włosy do Foligain Hair Loss Formula dodano coś ekstra. Tym czymś jest miłorząb, żeń – szeń i liście jeborandi.
Te ostatnie to bardzo egzotyczny składnik, działa wzmacniająco sensu stricto, a dodatkowo nadaje włosom połysk.

Ekonomia, czyli czy to się opłaci?

Moim zdaniem tak. Foligain działa dość dobrze i radzi sobie nie tylko z łysieniem androgenowym. Z powodzeniem można go wykorzystać jako suplement na wzmocnienie włosów jak choćby wspomniany już Inneov.

Za Foligain trzeba zapłacić coś koło 170 zł (np. TUTAJ – ważne tu dają gwarancję, w ciągu trzech miesięcy można zwrócić), w przeliczeniu wychodzi jakieś 85 zł za miesiąc czyli mniej więcej tyle ile Inneov.
A dużo mniej niż Advecia, która kosztuje średnio 260 zł za miesiąc kuracji.

Czyli się opłaci :-).
Polecam z czystym sumieniem.

Reply