Czy Eron Plus to Dobre Tabletki na Potencję? Recenzja

Czy Eron Plus to Dobre Tabletki na Potencję? Recenzja
4.7 (93.51%) 37 votes

Jakiś czas temu miałem okazję przetestować produkt o nazwie >>> Eron Plus. Robiłem to w ramach współpracy koleżeńskiej z kilkoma innymi blogerami. Dziś nadszedł czas na recenzję i tutaj, bo skoro spróbowałem, to czemu nie zrecenzować prawda?

Temat może wydać wam się trochę niezwiązany z tematyką bloga, jednak brak ścisłych powiązań to pozory – otóż okazuje się, że wielu łysiejących mężczyzn przyjmujących specyfiki na receptę miewa problemy z potencją – to po pierwsze.

Po drugie natomiast tabletki na potencję bez recepty są (tak wynika z moich analiz) tak naprawdę jednymi z lepszych suplementów dla mężczyzn, bo zawierają substancje ziołowe (i l-argininę), które świetnie wpływają nie tylko na potencję czy jakość erekcji, ale ogólnie pojmowaną męskość, czy też męską kondycję i zdrowie.

Przy okazji nie mogę też nie wspomnieć i o tym, że niektóre z tych składników bardzo dobrze wpływają na włosy – to po trzecie i nie mniej ważne niż dwa poprzednie.

Po pierwsze – na problemy z potencją

Eron Plus działa, i to praktycznie od razu. Faktem jest, że zioła nie rozwijają pełnego swojego potencjału natychmiastowo (na to potrzeba co najmniej kilku / kilkunastu dni), ale producent Eronu pomyślał o tym, by zniwelować ten problem, mianowicie suplement składa się tak naprawdę z dwóch suplementów – Eronu Plus i Eronu Plus Before, który to zawiera bardzo dużą dawkę l-argininy.

Jeśli więc twoje potencyjne problemy nie są jakoś szczególnie mocne, nie wynikają z bardzo poważnych chorób czy czegoś w tym stylu to l-arginina HCL w tej dawce zadziała natychmiast i wzmocni czy wręcz w niektórych przypadkach przywróci ci zdolność do odbywania stosunków.

No ale l-argininę (choć może nie w tej dawce i nie tej łatwo przyswajalnej formie) zawierają wszystkie potencyjne suplementy. Na jaką dodatkową pomoc możesz liczyć?

Ano na pomoc ze strony żeń-szenia, macy, kozieradki pospolitej i tribulusa – wszystkie razem i każdy z osobna są świetnymi ziołami na potencję i badania niejednokrotnie potwierdziły ich działanie w walce z erekcyjnymi problemami i na polu wzmacniania męskiej seksualności i witalności jednocześnie.

W ciągu dwóch max tygodni twoje hormony wyregulują się pod wpływem ziół, a ty pownienieś stać się jak młody bóg.

No, może trochę przesadzam, ale testując Eron Plus po wyczerpującym delegacyjnym wyjeździe (po powrocie byłem tak wyeksploatowany, że nie miałem siły na nic, nawet ochoty na wakacje!), stwierdziłem, że już po kilku dniach postawił mnie na nogi. Tak że pod tym względem polecam.

Po drugie – męskość, zdrowie, siły witalne

Właściwie to działanie opisałem już powyżej. Stawia na nogi w ciągu kilkunastu dni.

Takie działanie witalizujące mają na pewno maca i żeń-szeń, co do wpływu których nie ma dziś praktycznie żadnych wątpliwości.

Bardzo przydatny jest też tribulus, który jako, że dobrze stymuluje testosteron – dodaje energii i dobrze wpływa na męskość.

Kozieradka pospolita – trochę niedoceniane zioło moim zdaniem, a też ma działanie uboczne w postaci energetyzacji.

No i na koniec l-arginina – dzięki niej niemal natychmiast poprawia się krążenie i wydolność organizmu.

Tak jak pisałem – wszystko to poprawia witalność już po kilku – kilkunastu dniach stosowania.

Po trzecie – wzmacnia włosy

Nie byłbym sobą gdybym nie zwrócił uwagi i na ten aspekt działania tego preparatu. I choć osobiście nie testowałem go pod tym kątem i ostatnio z włosami nie mam większych problemów to, subiektywnie, fryzura rzeczywiście jakby się trochę wzmocniła, ale to może tylko mi się wydawało.

Niemniej jednak powinno wyglądać to tak:

  • żeń szeń wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu,
  • maca wzmacnia wszystko, a więc i włosy,
  • l-arginina wspomaga regenerację skóry i włosów,
  • kozieradka powstrzymuje wypadanie włosów.

Nie wiem czy tribulus jakoś na nie wpływa, ale pewnie tak, w końcu to też dość wszechstronne zioło.

No i co ty na to?

Ja jestem za, oczywiście nie na włosy (bo na to są inne preparaty), ale na siły witalne i potencję jak najbardziej, bo włosy i tak zyskają przy okazji.

ERON PLUS możesz zamówić >>> TUTAJ.

A >>> TUTAJ możesz go kupić 20% taniej.

 

Zobacz też inną recenzję Eronu >>> Najlepsze Tabletki na potencję bez Recepty? Recenzujemy Eron Plus.

 

One Response

Reply