Co, według The Inquisitr, na pewno pomaga na wypadanie włosów?

Co, według The Inquisitr, na pewno pomaga na wypadanie włosów?
Rate this post

Nie Zgadniesz! Hair Loss Specialists, czyli Specjaliści od Wypadania Włosów ogłosili w G+ ( i na swojej stronie), że wg The Inquisitr najlepszym środkiem na wypadanie włosów jest Provillus.

Nie powiem, trochę mnie to zaskoczyło. Czemu? Pewnie dlatego, że to Procerin jakoś bardziej zwraca uwagę, Provillusa traktowałem po macoszemu choćby ze względu na fakt, że występuje w dwóch wcieleniach: dla kobiet i mężczyzn.

A tu… rozumiesz… taka niespodzianka! Niespodzianka tym większa, że…

The Inquisitr oparł swój ranking na opiniach konsumenckich

A dokładnie na Top Consumer Reviews (Topowych / Najlepszych Opiniach Konsumentów), do tego powołano się też na informacje z webMD i MensFitness.

Ni diabła nie przypuszczałem, że w skali globalnej Provillus cieszy się takim uznaniem.

Przeoczyłem taką bombę!

Dlatego od siebie dodam teraz niewiele, po prostu opowiem o czym mowa we wzmiankowanych artykułach.

vitaminybplusprovillus

 Witaminy z grupy B – najważniejsze

Zmiana diety jest jednym z najlepszych sposobów leczenia utraty włosów według MensFitness i WebMD. Witaminy B mają zasadnicze znaczenie dla tworzenia komórek włosów. O znaczeniu diety pisałem już zresztą niejednokrotnie. Jeśli chcesz mieć zdrowe włosy nie powinno zabraknąć w niej:

 • czerwonego mięsa,
 • ryb,
 • jaj,
 • zielonych warzyw liściastych,
 • kwasów omega 3.

W ostateczności pozostaje suplementacja witaminą B Complex > tu jest bardzo dobry opis działania witamin z grupy B na organizm.

Bardzo ważny i skuteczny Provillus

Jak piszą “Specjaliści od Wypadania Włosów” wiele osób cierpiących na łysienie ma tendencję do unikania medykamentów. Poniekąd to słuszne, bo np. do minoksydylu czy finasterydu można się bardzo łatwo zrazić – po jednym na początku włosy wypadają na potęgę, a do stabilizacji trzeba odczekać parę tygodni, drugi bardzo często zaburza potencję i obniża samopoczucie.

Ucieczka do naturalnych remediów jest więc poniekąd uzasadniona, a wśród tych naturalnych kuracji Provillus zdaniem The Inquisitr zajmuje pierwsze miejsce. Dlaczego? Bo oferuje dwa rozwiązania: jedno dla kobiet, drugie dla mężczyzn. Co ciekawe w obydwu wersjach dość dobrze działa, choć wersja dla mężczyzn jest moim zdaniem lepiej dopracowana.

Provillus ma swojego dystrybutora w Polsce, na jego stronie jest więcej informacji na temat tego suplementu, polecam lekturę:

Ostateczna ostateczność – transplantacja

Najbardziej polecany przez konsumentów zabieg. Fakt, jest dość niezawodny i stosunkowo prosty. Wykonywany w znieczuleniu, o ile jest dobrze przeprowadzony, pozwala na stałe odzyskać włosy. Metoda jest dość droga, ale jak podaje Medical News Today bardzo rozwojowa tym bardziej, że naukowcy intensywnie pracują nad wyhodowaniem włosów do przeszczepów tak, żeby nie trzeba ich było pobierać z ciała pacjenta.

Na koniec dodam jeszcze, że “Specjaliści od Wypadania Włosów” (Hair Loss Specialists), na których się tutaj powołuję polecają też laseroterapię ( i tu odsyłam do mojego wpisu na ten temat) :-).

PS Jeśli zdecydujesz się np. na wypróbowanie Provillusa koniecznie daj znać, czy faktycznie działa tak, jak na hAmerykanów tudzież inne nacje biorące udział w przytoczonych badaniach.

Bardzo proszę 🙂

 

7 komentarzy

 1. eninem
  • Jakub
  • villus
  • kalsyfonia
 2. Marco
  • Jakub
   • Marco

Reply