Brain Actives na pamięć, koncentrację i sprawność – recenzja

Brain Actives na pamięć, koncentrację i sprawność – recenzja
Rate this post

Jeśli potrzebujesz solidnego wsparcia do tego, żeby sprawnie funkcjonować nie tylko na płaszczyźnie intelektualnej, ale i fizycznej – wypróbuj Brain Actives. Jedno z moich najnowszych odkryć wśród suplementów. I prawdopodobnie jedno z najlepszych. Idealnie sprawdza się na teraz: gdy ciemno, zimno i chciałoby się tylko spać, a jest przecież tyle wyzwań, którym trzeba stawiać czoło.

Co to za suplement?

Producent określa go mianem suplementu nootropowego to znaczy w zamyśle ma wzmacniać funkcje poznawcze naszego mózgu. Poprawia też pamięć, koncentrację i ogólną sprawność intelektualną. Jednak takie określenie może być nieco mylące – bo suplementów tego typu szukają głównie osoby obciążone nauką lub pracą umysłową. Tymczasem Brain Actives jest na tyle uniwersalny, że pomoże również osobom narażonym na nadmierny stres czy wykazującym dużą aktywność fizyczną (sportowcy). W każdym takim przypadku wpływając na pracę i kondycję całego układu nerwowego, Brain Actives usprawnia nasze codzienne funkcjonowanie.

Do ogólnej charakterystyki muszę dodać jeszcze dwie ważne cechy Brain Actives, otóż to suplement:

  • naturalny i bezpieczny,
  • zawierający optymalne dawki ekstraktów i składników standaryzowanych na zawartość najważniejszych, aktywnych substancji.

Więcej podstawowych informacji znajdziesz na stronie > BrainActives.pl.

Składniki i właściwości Brain Actives

Na stronie producenta > BrainActives.pl znajdziesz pełną etytkietę produktu. Ja nie będę podawał dawek poszczególnych składników, skupię się jedynie na przedstawieniu ich listy oraz najważniejszych właściwości.

Po kolei są to:

Teakryna – już po nazwie możesz skojarzyć, że to substancja mogąca mieć coś wspólnego z kofeiną. I tak jest w istocie. Teakryna to alkaloid o działaniu podobnym do kofeiny, jednak pod względem oddziaływania na intelekt jest znacznie efektywniejszy. Charakteryzuje go wysoka skuteczność i dobra przyswajalność. Stymuluje pracę mózgu i działa pobudzająco.

Kofeina bezwodna – właściwości kofeiny zapewne znasz, więc podkreślę tylko, że doskonale energetyzuje ona umysł (i ciało). W połączeniu z teakryną działa bardzo szybko, dzięki czemu już po mniej więcej dwóch kwadransach odczujesz stymulujące działanie suplementu.

Ekstrakt z ashwagandhy – zdaje się, że już o nim wspominałem kiedyś w jakimś wpisie, ale powtórzę: to świetny naturalny stymulator psychiki. Używa się go m.in. w zwalczaniu stanów lękowych czy leczeniu (wspomaganiu leczenia) depresji i kilku innych zaburzeń. Korzystnie wpływa na pracę tarczycy, a dodatkowo świetnie stymuluje procesy fizjologiczne w mózgu i cały układ nerwowy.

Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej – działa nieco podobnie do ashwagandhy tzn. ma bardzo podobne zastosowania w obszarze leczenia niektórych zaburzeń psychiczych. Jego największą zaletą, w tym konkretnym przypadku, jest to, że świetnie poprawia pamięć długoterminową.

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej – jest coraz częściej wykorzystywany we wspomaganiu leczenia chorób neurodegeneracyjnych (Parkinson, Alzheimer). A to dzięki temu, że działa ochronnie na komórki nerwowe. Bardzo dobrze działa na pamięć, koncentrację i funkcje poznawcze.

Ekstrakt z pieprzu czarnego zawierający piperynę pełni w tym suplemencie funkcję pomocniczą, mianowicie ułatwia wchłanianie innych aktywnych składników, a dzięki temu podnosi skuteczność działania Brain Actives.

Magnez i witaminy z grupy B, które zawiera suplement, są niezbędne dla prawidłowej pracy mózgu i całego układu nerwowego, a ponieważ współcześnie bardzo często mamy ich niedobory, dodanie ich do formuły Brain Actives było niezbędne.

Co wyróżnia ten suplement na tle innych?

Jeśli spojrzysz na informacje na stronie producenta > BrainActives.pl, łatwo zauważysz, że poszczególne składniki mają nietypowe nazwy. To ekstrakty, którym nadano szczególną formę zwiększającą ich skuteczność. Na dodatek ekstrakty te charakteryzuje wysoka, znana nam zawartość najważniejszych aktywnych związków występujących w roślinach, z których ich pozyskano.

Dzięki temu kupując ten suplement naprawdę wiemy, co tak naprawdę kupujemy i stosujemy i w jakich dokładnie ilościach.

Ja zwróciłem też uwagę na formę magnezu (Aquamin Mg), bo magnez jest tym mikroelementem, który przyswaja się bardzo różnie, a na dodatek stosowany w nieodpowiedniej formie może podrażniać żołądek. W przypadku tego magnezu nie ma takich problemów.

W trakcie testowania suplementu stwierdziłem też, że Brain Actives działa znacznie szybciej i znacznie skuteczniej od innych produktów tego typu, które stosowałem. To już moje osobiste odczucie ale sporo opinii potwierdza wysoką skuteczność i szybkość działania tego konkretnego produktu.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do stosowania + skutki uboczne

Podstawowym wskazaniem, moim zdaniem, jest ogólnie rzecz ujmując niedostateczna kondycja psychiczna i niezadowalająca sprawność intelektualna.

Oznacza to, ni mniej ni więcej, że właściwie po Brain Actives możesz sięgnąć w każdej sytuacji tj. zawsze wtedy, gdy chcesz wskoczyć na wyższe obroty i funkcjonować lepiej niż dotychczas.

Oczywiście suplement szczególnie dobrze sprawdzi się u osób, które mają problemy z pamięcią czy koncentracją oraz są bardzo obciążone nauką czy pracą umysłową. Ale nie tylko, można go stosować w okresach ogólnego spadku formy czy w czasie, gdy jesteśmy narażeni na stres.

Opinie o Brain Actives

Jeśli chodzi o Brain Actives to opinie w większości potwierdzają i moje zdanie. Co prawda trudno znaleźć naprawdę dobre i wyczerpujące opinie na forach, ale znajdziesz je w paru blogach. Kontaktowałem się też z forumowiczami, którzy tu i ówdzie pisali o tym suplemencie i dokładniejszy wywiad potwierdził również moje spostrzeżenia.

Tak więc opinie o Brain Actives są w większości pozytywne, a oceny bardzo wysokie.

Gdzie kupić suplement i jaka jest jego cena?

O ile w przypadku opinii musiałem się trochę naszukać to ze znalezieniem miejsc, w których można Brain Actives kupić nie miałem żadnych problemów.

Suplement dostępny jest w kilku sprawdzonych sklepach internetowych, ale najkorzystniej kupować go w oficjalnym sklepie producenta pod adresem > BrainActives.pl.

Jeśli chodzi o ceny, to są uzależnione od wybranej opcji, a każdym razie można ten produkt kupić już w cenie od 99 zł za opakowanie. > Tu sprawdzisz pełną ofertę.

Dla osób, które chcą wypróbować jedno opakowanie przygotowano ofertę specjalną, sprawdź > BrainActives.pl – Oferta Specjalna (20% taniej).

Reply