Asystor Hair – zapowiada się całkiem ciekawie

Asystor Hair – zapowiada się całkiem ciekawie
Rate this post

Moim zdaniem Asystor Hair to jeden z ciekawszych suplementów na włosy. Nie pomogą Ci co prawda powstrzymać ich wypadania na tle androgennym (autoimmunologicznym lub hormonalnym), ale już są dość obiecujące np. dla osób z chorą tarczycą, który to gruczoł, gdy jest chory może bardzo destrukcyjnie wpływać na włosy.

Asystor Hair to przede wszystkim wybuchowa wręcz mieszanka składników odżywczych. Po nich włosy muszą odwdzięczyć się lepszą kondycją i zoptymalizowaniem tempa wzrostu (swego naturalnego tempa nie przeskoczą, tego się nie spodziewaj). Bardziej przemyślanego suplementu długo by szukać, dlatego ja osobiście bardzo go polecam. Pod dwoma warunkami:

  • nie łysiejesz androgennie,
  • nie łysiejesz wskutek wahań poziomu hormonów,
  • nie masz łysienia plackowatego.

W powyższych sytuacjach radzę sięgnięcie po specjalistyczne piguły antyandrogenne typu Procerin czy Advecia lub wcierki z minoxidilem (min. 5% dla osób z łysieniem plackowatym, słabsze nie zadziałają). W każdym innym, nie wymienionym wyżej przypadku, możesz spokojnie sięgnąć po Asystor Hair. Jestem pewien, że poprawi kondycję Twoich włosów.

asystor hair

Jak to działa?

Sekret tak naprawdę wcale nie tkwi w tym, że Asystor Hair jest dwufazowym systemem wzmacniania włosów, aczkolwiek ten wybieg sprawił, że producentowi udało się „upakować” w suplementy maksimum substancji ochronnych i odżywczych. Fazy są faktycznie lekko ukierunkowane – nie wiem czy to było potrzebne. Moim zdaniem tabletki po prostu świetnie się uzupełniają. Nie dorabiałbym do tego ideologii, ale producent zapewnia że:

  • tabletki pierwszej fazy przede wszystkim regenerują i wzmacniają mieszki włosowe,
  • tabletki drugiej fazy odżywiają i kondycjonują włosy.

Faktycznie dzięki obecności pokrzywy, alg, pestek winogron (wyciągów oczywiście) i ważnych białek tabletki I fazy świetnie wpływają na mieszki włosowe i skórę głowy.
W drugiej fazie dochodzi skrzyp polny – jeden z najsilniejszych naturalnych „wzmacniaczy” włosów, dodatki kolagenowe oraz wszystkie niezbędne włosom minerały i witaminy – jest ich mnóstwo więc nie będę wymieniał, skład (dokładny) znajdziesz na TEJ STRONIE.

Czy to działa?

Jak już pisałem – zdecydowanie TAK. Asystor Hair świetnie odżywia i cebulki i same włosy dostarczając im takich składników, jakich często brakuje w diecie. Ze względu na zawartość minerałów może pomóc wzmocnić czuprynę nawet osobom z niedoczynną tarczycą. Do leczenia łysienia androgeno- i generalnie hormonozależnego oraz łysienia plackowatego zdecydowanie się nie nadaje – tu polecałbym raczej TE PREPARATY.

Plusem jest też to, że Asystor Hair jest bardzo tani. Za 60 tabletek (pełną dwumiesięczną, dwufazową kurację) trzeba zapłacić jakieś 33,00 zł.

Reply