Anacaps ducray – kapsułki na wypadanie włosów

Anacaps ducray – kapsułki na wypadanie włosów
Rate this post

Kapsułki Anacaps Ducray

Dziś o kolejnych kapsułkach na wypadanie włosów. Anacaps ducray to jedna z wielu kuracji opracowanych przez Laboratorium Ducray, przeznaczona do włosów nadmiernie wypadających. Jak wiemy, wypadanie włosów jest niezwykle złożonym procesem, a wpływ na niego ma nieskończona ilość różnorodnych czynników. Wypadanie włosów wiąże się przede wszystkim z zaburzeniami dotyczącymi funkcjonowania mechanizmów enzymatycznych oraz nagromadzeniem wolnych rodników. W rezultacie włosy starzeją się zbyt szybko, są coraz to słabsze, co prowadzi również do zaburzeń w ich prawidłowym wzroście. Firma Ducray opracowała innowacyjną formułę w postaci kapsułek przeciwdziałających nadmiernemu wypadaniu włosów. Efekt? Sprawdźmy sami.

Skład Anacaps Ducray

Jak podkreśla sam producent, sekret kapsułek tkwi przede wszystkim w ich składzie. W kapsułkach Anacaps ducray znajdują się izoflawonoidy sojowe, które oddziaływują na funkcje enzymatyczne brodawki włosa. Ich działanie sprzyja wzrostowi włosów. Unikalne właściwości preparatu pozwalają również na ochronę włosów przed zbyt szybkim starzeniem. W kapsułkach tych znajdują się również różnego rodzaju elementy odżywcze, a więc przede wszystkim witaminy, czy krzemionka pochodzenia roślinnego, które wpływają pozytywnie, zarówno na wygląd, jak i na kondycję włosa.

Anacaps ducray w walce z wypadaniem włosów

384725-1-1-0

Anacaps ducray jest produktem przeznaczonym dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Co ciekawe – kapsułki te można także przyjmować profilaktycznie, w ramach ich wzmocnienia. Zadaniem kapsułek Anacaps ducray jest odżywienie oraz wzmocnienie włosów, pobudzenie ich wzrostu, hamowanie wypadania oraz przeciwdziałanie starzeniu się włosów – tak w skrócie można opisać działanie produktu.

Każdego dnia należy przyjmować jedną kapsułkę, rano, popijając ją szklanką wody. Producent zaleca stosowanie minimum trzymiesięcznej kuracji. Nie miałam jeszcze okazji stosować Anacaps ducray. Zapoznałam się jednak z opinią koleżanek, które przyjmowały kapsułki całkiem niedawno. Efekt kuracji oceniły jako dobry. Co ciekawe: zauważalne, pozytywne zmiany nastąpiły także w przypadku paznokci, które przestały się łamać, stały się mocniejsze i znacznie szybciej rosły.

To, co zasługuje również na szczególną uwagę, to przede wszystkim fakt, że skuteczność preparatu została potwierdzona odpowiednim badaniem. Przeprowadzono je na grupie kobiet zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Badanie to trwało cztery miesiące. Wyniki badania pokazały, że dzięki stosowaniu Anacaps ducray wypadanie włosów zmniejszyło się prawie o 80% – myślę, że efekt jest jak najbardziej zadowalający. Kobiety potwierdziły również, że ich paznokcie stały się bardziej twarde, wytrzymałe i mniej łamliwe. Preparat ten nie wykazał też żadnych skutków ubocznych.

Czas przejść do ceny preparatu. Anacaps ducray kosztuje około 80 zł. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek, a więc starcza na jeden miesiąc. W porówaniu z innymi kapsułkami o podobnym działaniu, nie jest to produkt najdroższy. Wiele kobiet uważa, że jest to jeden z najbardziej skutecznych preparatów w tej właśnie cenie.

 

 

 

 

Reply